Kurzy šité na mieru

V našej ponuke nájdete kurzy všeobecného jazyka teda kurzy zamerané na zvládnutie bežnej komunikácie, rovnako ako kurzy odborné alebo kurzy pripravujúce na medzinárodne uznávané jazykové skúšky. Popri všeobecných kurzoch ponúkame tiež stále žiadanejšie špecializované kurzy zamerané na konkrétne profesné odbory. 

Zaručene individuálny prístup

Keďže si vážime každého klienta nášho jazykového centra rovnako, pristupujeme k nim individuálne a výučbu prispôsobíme jeho potrebám a možnostiam. 
Pri výučbe uplatňujeme naše najlepšie nástroje a techniky digitálnych vzdelávacích postupov na zlepšovanie efektivity výučby. 

Úvodné preskúšanie a zaradenie podľa úrovne

Pred začatím kurzu robíme online úvodné preskúšanie, na základe ktorého zaraďujeme každého klienta do najvhodnejšej skupiny, aby bol jeho pokrok čo najefektívnejší. 

Počas úvodného preskúšania dokážememe identifikovať nielen úroveň cudzieho jazyka ale aj potrebnú formu výučby pre daného študenta. Či už ide o vizuálny typ, auditívny typ alebo haptický typ študenta. 

Hovorte, hovorte, hovorte

V našich kurzoch hovoríte až 80% času a precvičujete komunikáciu. Tým si trénujete presne to, čo je na cudzom jazyku najťažšie a s čím má väčšina ľudí problém. 

Skúsení lektori

Naši lektori majú vysokoškolské vzdelanie a mnoho skúseností s výučbou cudzích jazykov. Navyše, svoju prácu milujú a to ich robí ešte lepšími.    

Malé skupiny

Vyučujeme v skupinách s maximálne 5 deťmi. Výučba pre dospelých prebieha v skupine s maximálne 4 dospelými. Toto nám umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky za veľmi krátky čas. 

Flexibilita v rozvrhu

Nemusíte čakať na začiatok kurzu, môžete začať kedykoľvek počas roka. Chcete študovať ráno, popoludní alebo večer? Žiadny problém. 

Platba vždy len na jeden mesiac, učebné materiály v cene

Neplaťte za celý semester, v acenter platíte len na jeden mesiac vopred ( s výnimkou zvýhodnených trojmesačných kurzov). Navyše, všetky potrebné materiály sú v cene, žiadne skryté poplatky.

Neviete prísť na hodinu? Nevadí

U nás si môžete vymeškané hodiny do 30 dní nahradiť, takže sa už nemusíte obávať vyhodených peňazí.