Povedali o nás

Hana Chovancová

Dobrý deň, my sme boli s hodinami doučovania aj matematiky aj slovenčiny velmi spokojní. A tak isto sme boli spokojní aj s hodinami anglického jazyka. Acenter môžeme len doporučiť. Všetci boli ústretoví a nápomocní vo všetkom.

Lucia Slováková

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za prípravu zo slovenského jazyka a matematiky. Synovi sa podarilo úspešne urobiť prijímačky na gymnázium v Šamoríne. Ešte raz ďakujeme!

Jana Bartošová

Jazykové centrum môžem na základe svojej vlastnej spokojnosti len odporučiť. Tibor mi svojim profesionálnym prístupom a vysokou odbornosťou pomohol výrazne sa zlepšiť v angličtine. Oceňujem jeho individuálny prístup a hlavne jeho trpezlivosť☺. Hodiny sú naplno prispôsobené tomu, v čom sa potrebujem zdokonaľovať. Ďakujem. 

Anita Molnárová

Profesionálny prístup pre skupiny aj jednotlivcov, vysoká odbornosť a hlavne príjemný a milý kolektív lektorov, ktorí sa prispôsobia vašim potrebám. Nikdy nie je neskoro začať sa učiť!!! ;) 

Ervin Mészáros

Pred maturitou z angličtiny som mal obrovský strach, ale vďaka acenter som zmaturoval aj ja :) 

Melinda Kurthy

Super, pre tých ktorý chcú aby sa im dieťa zdokonaľovalo v jazykoch je acenter najvhodnejším miestom :) my sme spokojné s dcérkou ako aj s prístupom pedagógov acenter :) 

Ladislav Janko

Individuálny prístup je neoceniteľný. Je naozaj super, že toľko komunikujem na hodine a že už nemám taký veľký stres pri konverzácii.

Alena Biacovská 

Týmto by som chcela Vášmu centru srdečne poďakovať za perfektnú prípravu na skúšku z NJ, na ktorú ma pripravila Vaša lektorka Idka, s ktorou som strávila úžasné hodiny počas uplynulých 8 mesiacov a nedá mi a musím skonštatovať, že som vyskúšala viacero lektorov a Idka patrí i napriek svojmu mladému veku medzi tých najlepších. Proste kto to v sebe má nemusí mať 40 rokov aby bol kvalitný a vedel túto prácu robiť s takým zápalom a s radosťou ako ona. Idka našla tú správnu cestu ako ma v nemeckom jazyku posunúť o krok v pred i keď to niekedy pre ňu muselo byť ťažké a za čo som jej úprimne a neskutočne vďačná. Skúšku som spravila hlavne vďaka jej kvalitám a perfektnej príprave na naše hodiny. Ešte raz veľká Vďaka.

Ingrid Szalay Zima

Letný tábor bol fakt super, budúci rok sa opäť vidíme :) 

Gabriella Simon

Je to hanba, ak sa neviete v zahraničí dohovoriť, takže nikdy nie je neskoro začať s učením. Ďakujem za príležitosť!

Dávid Szabó

Konečne jazykovka, ktorá mi vedela nastaviť individuálny plán. Ďakujem Tiborovi za jeho skvelý prístup a trpezlivosť. Angličtinu som študoval niekoľko rokov, ale nikdy som sa nevedel vykoktať :D teraz mám konečne sebavedomie a neprekvapí ma žiadna situácia, naozaj vám ľudia odporúčam ak sa chcete zlepšiť, vyskúšajte túto jazykovku.

Labancová Petra

U Andrejka sme s výučbou vo Vašej jazykovej škole veľmi spokojní - zlepšil si prospech v škole, domáca príprava ide ako po masle, má radosť, keď robí pokroky. A ja tiež :o)                                    Týmto sa chcem poďakovať celému tímu Acenter - robíte to skvele!